Cleansystem

Det perfekta systemet för att hantera allt rengöringsarbete runt hem och trädgård. Anslut en vattenslang till redskapen och få en effektiv rengöringsupplevelse av hög kvalitet.
39 Resultat
Filter (1) keyboard_arrow_down
Filtrera efter Best Matches keyboard_arrow_down
Filtrera efter
  • Best Matches
  • Pertinence
  • Top Sellers
  • Price High to Low
  • Price Low To High
Grupper keyboard_arrow_down
Artikelnr. 18828-20
Artikelnr. 18800-20
Artikelnr. 18802-20
Artikelnr. 18808-20
Artikelnr. 18810-20
Artikelnr. 18812-20
Artikelnr. 18814-20
Artikelnr. 18816-20
Artikelnr. 5565-20
Artikelnr. 18840-20
Artikelnr. 18842-20
Artikelnr. 18844-20
Artikelnr. 18848-20
Artikelnr. 1680-20

Rengöringssystemet för hem och trädgård

Gardena Fönsterputsare rengöring av tvålfönster

Enkelt att kombinera

En kombination av olika skaft och anslutningsenheter för flera användningsområden.

Gardena Tvättborste Rengöring av persienner i ett fönster

Perfekt resultat

De mjuka borstarna är idealiska för känsliga ytor. De hårda borstarna är anpassade för grova ytor.

Gardena Skrubbborste rengöring av några utomhusplattor

Slitstarka

Plana munstycken lossar och tar bort envis smuts.

Närbild av rinnande vattenhandtag

Helt rent resultat

Alla vattenförande skaft är utrustade med en dispenser för GARDENA rengöringsprodukter.

1/4

Trädgårdstips

kvinna vattnar blommor

10 gyllene regler för bevattning

Dina växter behöver mycket vatten, speciellt under sommaren. Här är 10 användbara tips om hur du vattnar på ett bra sätt.
underbar trädgård

Trädgårdsplanering för nybörjare - en snabbguide

Många drömmer om en vacker, frodig och grön trädgård men vägen dit kan kännas knepig om man inte vet hur man ska börja.
Rosor

Bekämpa bladlöss på rosor: De bästa metoderna

Juni är rosornas månad. I trädgårdskretsar kallas den här månaden också ”rosmånaden” då rosorna blommar som allra vackrast i juni. Vill du att rosorna ska nå denna blomningshöjdpunkt bör du skydda dem mot ohyra som bladlöss.