Vannspredere

Vannspredere

Enten det er store eller små områder, tilbyr GARDENA den ideelle sprederen for enhver hage og gressplen.
42 Resultater
Filter (3) keyboard_arrow_down
Sorter etter Best Matches keyboard_arrow_down
Sorter etter
  • Best Matches
  • Pertinence
  • Top Sellers
  • Price High to Low
  • Price Low To High
Grupper keyboard_arrow_down
  • Vis mer keyboard_arrow_down
    Vis mindre keyboard_arrow_up
Area coverage max keyboard_arrow_down
  • Vis mer keyboard_arrow_down
    Vis mindre keyboard_arrow_up
Range of Spray (m) keyboard_arrow_down
  • Vis mer keyboard_arrow_down
    Vis mindre keyboard_arrow_up
Artikkelnr. 1948-20
Artikkelnr. 18700-20
Artikkelnr. 18702-20
Artikkelnr. 18704-20
Artikkelnr. 18710-20
Artikkelnr. 18712-20
Artikkelnr. 18714-20
Artikkelnr. 18708-20

Ideell vanning for enhver hage

A garden sprinkler watering a vegetable garden with lettuce and other plants.

Presis, jevn vanning av plener, bed og hekker

I den moderne GARDENA sprederserien finnes det en spreder for nesten enhver hagestørrelse og form. Bruk filteret nedenfor for å finne riktig spreder for dine behov.

A garden sprinkler watering a lush green lawn surrounded by flowers.

Sirkelspredere

Stillegående og letthåndterlige sirkelspredere for små og store områder i hagen. Med mangfoldige innstillinger.

A Gardena oscillating sprinkler watering a lush green lawn in a garden setting.

Firkantspredere

For områder fra 90 til 350 m². For jevn vanning av firkantede og rektangulære områder.

A garden sprinkler watering grass, connected to a hose.

Impuls sirkulære sprinklere

For områder opp til 490 m². Finjustering til sektor eller full sirkelfordeling.

1/4

Garden sprinkler watering a lawn with water droplets visible in the air.

Nyhet: Firkantspreder AquaCount

Vanning av hager med tilmålt omsorg.

Inspirasjon til hagen

kvinne som vanner blomster

10 gylne regler for vanning

Plantene dine trenger mye vann, spesielt om sommeren. Hvordan vanner du plantene dine riktig? Her er 10 nyttige tips for vannforvaltning.
En kvinne som står ved siden av plantene i leiligheten sin med en pakket reiseveske

Ferievanning – Slik vanner du plantene når du er bortreist

Det er flere alternativer for ferievanning, slik at du kan dra på ferie uten bekymringer, vel vitende om at plantene dine er godt ivaretatt.
Vakker plen

Fem enkle tips for en vakker plen

En vakker plen er en av de mest ønskede funksjonene i hager over hele verden. Her er fem nyttige tips som kan hjelpe deg i jakten på den perfekte plenen.
Laster...
Vi er nesten klare for deg, bare noen få sekunder til.