Orodja za kopanje

Orodja za kopanje

GARDENA ErgoLine in NatureLine postavljata nove standarde ergonomije, lastnosti in dizajna orodja za kopanje.
25 Rezultati
Razvrsti po Best Matches keyboard_arrow_down
Razvrsti po
  • Best Matches
  • Pertinence
  • Top Sellers
  • Price High to Low
  • Price Low To High
Izdelek št. 17031-20
Izdelek št. 17000-20
Izdelek št. 17001-20
Izdelek št. 17002-20
Izdelek št. 17010-20
Izdelek št. 17011-20
Izdelek št. 17012-20
Izdelek št. 17020-20
pretekli model
Izdelek št. 17000-30
pretekli model
Izdelek št. 17010-30
pretekli model
Izdelek št. 17020-30
pretekli model
pretekli model
Izdelek št. 3771-20
pretekli model
Izdelek št. 3771-24
pretekli model
pretekli model
pretekli model

Novi standardi obdelave tal

Four Gardena gardening tools, including shovels and a fork, standing upright in a garden.

ErgoLine - popolna ergonomija

ErgoLine se osredotoča na vrhunsko ergonomijo. Izredno širok D ročaj, ovalno oblikovano držalo in dolga prevleka iz umetne mase, zagotavljajo ergonomsko delo.

A wheelbarrow filled with soil and three gardening tools in a garden setting.

NatureLine - udobno leseno držalo

NatureLine navdušuje z D ročajem iz jesenovega FSC® certificiranega lesa. Lopate in vile za vsakogar, ki želi delati z lesenim držalom.

A person using a Gardena garden tool in a lush garden setting.

Širok D-ročaj

Posebej širok in ergonomsko oblikovan D ročaj zagotavlja zanesljiv oprijem z obema rokama, dodatno moč in večje udobje pri delu.

A person using a shovel to dig soil in a garden.

Posebej široka opora za nogo

Široka opora za nogo s posebnim profilom omogoča, da lopato lažje potisnete v tla in hkrati zmanjša nevarnost poškodb zaradi zdrsa noge z lopate.

A person holding a shovel with soil, standing in a garden setting.

Ostro rezilo

Ostro rezilo lopate zagotavlja enostaven prodor v zemljo.

A person working in a garden, digging soil with a spade.

Osvežitev zemlje

Prvi korak obdelave tal po zimi je prekopavanje zemlje z lopato. GARDENA combisystem dodatna orodja za obdelavo tal so prilagodljiva, dolgotrajna orodja za vse vrtne naloge.

1/6

Vrtnarska inspiracija

čudovit vrt

Vrtnarjenje za začetnike - hitri vodnik

Sanje vsakega vrtnarja so imeti lep, bujn in zelen vrt. Pomanjkanje časa in sredstev lahko prepreči uresničitev sanj.
using own fertilizer

Preprosto in naravo: naredite svoje gnojilo

Če želite obilo pisanih cvetov ali obilen pridelek zelenjave iz domačega vrta, je gnojenje obvezno. Uporaba domačega naravnega gnojila lahko pomaga vašim rastlinam resnično zaživeti in prinesti obilo užitka pri vrtnarjenju.
bujen vrt in lončnice ter rastline v posodah na terasi

Težave z belimi madeži na zemlji lončnic

Težava, katero pozna vsak amaterski vrtnar: do nedavnega je zemlja za lončnice izgledala lepo in bila krhka ter rjave barve, sedaj pa je površina prekrita z belo plastjo. Belo pokrivalo ni nujno plesen, kot mnogi takoj posumijo.
Nalaganje...
Skoraj smo že pripravljeni, samo še nekaj sekund.