Voolikuliitmikud

Voolikuliitmikud

Originaalsed GARDENA süsteemi liitmikud on kõik loodud olema kiired, usaldusväärsed ja veekindlad - kasutamiseks nii kraani ja vooliku kui ka vooliku ja seadmete vahel.
99 tulemust
Filtreeri (1) keyboard_arrow_down
Sortimise alus Best Matches keyboard_arrow_down
Sortimise alus
  • Best Matches
  • Pertinence
  • Top Sellers
  • Price High to Low
  • Price Low To High
Tootegrupid keyboard_arrow_down
Artikli nr 18350-20
Artikli nr 18902-20
Artikli nr 18220-20
Artikli nr 18220-50
Artikli nr 18221-20
Artikli nr 18221-50
Artikli nr 18222-20
Artikli nr 18222-50
Artikli nr 2999-20

Parima ühenduse loob GARDENA

Hands connecting Gardena hose fittings in a garden setting.

Täiuslik ühendus

Veekindel ühendus vooliku ja GARDENA originaalsüsteemi liitmike vahel.

A person adjusting a water tap on a wooden wall in a garden setting.

Kraaniliitmik

Pakume kraaniühendusi pea kõigile kraanidele – keermestusega, keermestuseta ja sisekraanidele.

Three garden hoses connected with Gardena hose connectors on a grassy lawn.

Voolikuühendused

Sobivad ühendused vooliku jagamiseks, pikendamiseks või parandamiseks.

A person connecting a Gardena hose nozzle to a garden hose in a grassy area.

Veetõkesti

Kastmistarviku eemaldamisel seiskub veevool automaatselt.

1/4

01_made in germany

Warranty badge indicating a 5-year warranty with registration required.

GARDENA tooted tähistavad kõrget kvaliteeti, usaldusväärsust ja usaldusväärset toimimist. Seetõttu pakume oma voolikuliitmikele 5-aastast garantiid.

*Pärast registreerumist gardena.com/registration 3 kuu jooksul peale ostu sooritamist. Garantiitingimused  gardena.com/ee/garantii.

Aiandusnipid

naine joota lilli

Kastmise 10 kuldreeglit

Teie taimed vajavad palju vett Eriti suvel. Kuidas oma taimi õigesti kasta? Siin on 10 kasulikku nõuannet veemajanduseks.
imeline aed

Aiandus algajatele – lühijuhend

Kõik toidavad unistusi ilusast, lopsakast ja rohelisest aiast. Kuid siis tuleb reaalsus koputama ning ajapuudus ja ebapiisavad rahalised vahendid rebivad unistuse maha.
taimede kastmine rõdul ilma kraanita

Viis võimalust taimede kastmiseks rõdul ilma kraanita

Teie dekoratiivtaimed, põõsad, puu- ja köögiviljad vajavad kasvamiseks kastmist. Aga kuidas saab neid korralikult kasta, kui rõdul pole kraani? Selle lihtsustamiseks on kõik võimalused tilguti niisutuskomplektid, veehoidlad, nutikad kastmissüsteemid või isegi kastmiskoonused.
A garden water tap with a Gardena hose connector and flow meter in a lush garden setting.

Uus: Veearvesti AquaCount

Aedade kastmine mõõdetud hooldusega.

Laadimine...
Oleme peaaegu valmis, vaid mõned sekundid veel.