Sulama Aksesuarları/Tabancalar

Sulama Aksesuarları/Tabancalar

İhtiyacınız olan su etkisi için Nozullar ve Püskürtücüler.
31 sonuç
Filtrele (1) keyboard_arrow_down
Göre sýrala Best Matches keyboard_arrow_down
Göre sýrala
  • Best Matches
  • Pertinence
  • Top Sellers
  • Price High to Low
  • Price Low To High
Gruplar keyboard_arrow_down
Artikel numarası. 18950-29
Artikel numarası. 18960-29
Artikel numarası. 18301-20
Artikel numarası. 18291-20
Artikel numarası. 18303-20
Artikel numarası. 18304-20
Artikel numarası. 18306-20
Artikel numarası. 18310-20
Artikel numarası. 18300-20
Artikel numarası. 18311-20
Artikel numarası. 18305-20
Artikel numarası. 18352-20
Artikel numarası. 18321-20
Artikel numarası. 18323-20
Artikel numarası. 18315-20
Artikel numarası. 18317-20
Artikel numarası. 2847-20
Artikel numarası. 18332-20

Her uygulama için doğru model

A person cleaning muddy boots with a Gardena water nozzle on a wooden surface.

Nozzles for cleaning

Nozzles with infinitely adjustable water jet. Ideal for all cleaning tasks.

A person watering plants in a garden using a Gardena hose nozzle.

Sprayers for watering

Sprayers with adjustable water jet. Ideal for blooms, sensitive and potted plants.

Gardena garden hose nozzle lying on icy grass.

Frost protection

Nozzles, Sprayers and Spray Lances with an innovative and integrated protection against frost.

A person holding a Gardena garden hose nozzle in a garden setting.

Ergonomic handle

Adjustable and functionally designed for high comfort. Fully flexible flow rate and single-hand control.

1/4

A person watering colorful flowers in a garden using a Gardena garden hose nozzle.

New: Watering Sprayer AquaCount

Watering gardens with measured care.

Garden inspiration

çiçek sulayan kadın

Sulamanın 10 altın kuralı

Bitkilerinizin bol suya ihtiyacı vardır. Özellikle de yaz aylarında. Bitkilerinizi doğru şekilde nasıl sularsınız? İşte sulama yöntemleri için 10 faydalı ipucu.
harika bahçe

Yeni başlayanlar için bahçecilik - hızlı başlangıç kılavuzu

Herkes canlı, yemyeşil, güzel bir bahçeye sahip olmayı hayal eder. Ama gerçeklerle karşılaşıldığında vakitle ilgili ve maddi yetersizlikler hayalleri yıkabilir. Dolayısıyla durumun hiç hayal edildiği gibi olmadığı ortaya çıkar.
Paketlenmiş bir seyahat çantasıyla dairesindeki bitkilerin yanında duran bir kadın

Tatilde Sulama

Tatil sulaması için çeşitli seçenekler vardır, böylece bitkilerinize iyi bakıldığını bilerek endişelenmeden tatile çıkabilirsiniz.
Yükleniyor...
Sizin için neredeyse hazırız, sadece birkaç saniye daha.