Furtunul poros GARDENA este ideal pentru irigarea direcţionată şi economică a straturilor de plante, deoarece funcţionează chiar şi la presiune joasă. Este gata de conectare cu toate fitingurile Original GARDENA System, fiind dotat cu o supapă de reglare a debitului şi a presiunii. Furtunul poros are o lungime de 15 m. Poate fi scurtat sau extins până la maxim 30 m printr-o simplă conectare. De asemenea, puteţi obţine furtunul poros la lungimea dorită, deoarece este disponibil la metru. Pentru irigarea economică a straturilor de plante.

385,00 lei

Preţ de vânzare recomandat, include TVA

  • Irigare direcţionată şi economică a rândurilor de plante.

    Irigare direcţionată şi economică a rândurilor de plante.

    În comparaţie cu metodele tradiţionale de irigare, cu furtunul poros GARDENA puteţi economisi până la 70 % apă.

  • Gata de conectare

    Furtunul poros este dotat cu toate fitingurile de conectare şi este gata de utilizare.

  • Uşor de utilizat

    Debitul şi presiunea apei pot fi acţionate uşor şi comod prin intermediul unei valve.

  • Reglare facilă

    Furtunul poros poate fi scurtat sau extins până la 30 m, cu ajutorul conectării, pentru o reglare uşoară şi individuală.

Articole şi preţuri
Referinţe comerciale Nr. articol Preţuri care includ TVA. Adaugati la lista de cumpărături
1969-20 900 96 95-01 385,00 lei
1969-29 900 96 97-01 385,00 lei

Manuale şi documentaţie

Manuale şi documentaţie

Vă rugăm vizitaţi secţiunea „Manuale de instrucţiuni şi documentaţie” pentru a căuta şi a descărca manuale de utilizare şi alte documentaţii.

Manuale de utilizare