Nu vedeţi bine? Atunci curăţaţi ferestrele cu agentul de curăţare a sticlei GARDENA. Este ideal pentru curăţarea suprafeţelor de sticlă, a geamurilor şi serelor. A fost special conceput pentru Original GARDENA Cleansystem. Datorită formei circulare, îl puteţi adăuga direct în mânerele cu circuit de apă GARDENA (nr. articol 5552-20, 5550-20, 5554-20) ale Original GARDENA Cleansystem, dozându-l uşor prin reglarea debitului. Agentul de curăţare a sticlei este biodegradabil.

50,00 lei

Preţ de vânzare recomandat, include TVA

  • Suprafeţe de sticlă strălucitor de curate

    Suprafeţe de sticlă strălucitor de curate

    Agentul de curăţare a sticlei curăţă suprafeţele de sticlă, cum ar fi ferestre şi sere, foarte eficient şi cu un rezultat strălucitor.

  • Adăugaţi uşor şi începeţi

    Adăugaţi uşor şi începeţi

    Trebuie doar să adăugaţi agentul de curăţare a sticlei GARDENA în distribuitorul mânerelor cu circuit de apă Original GARDENA Cleansystem şi să curăţaţi eficient suprafeţele.

  • Biodegradabil

    Agentul de curăţare a sticlei curăţă eficient şi protejează mediul.

Articole şi preţuri
Referinţe comerciale Nr. articol Preţuri care includ TVA. Adaugati la lista de cumpărături
5730-20 901 09 39-01 50,00 lei

Manuale şi documentaţie

Manuale şi documentaţie

Vă rugăm vizitaţi secţiunea „Manuale de instrucţiuni şi documentaţie” pentru a căuta şi a descărca manuale de utilizare şi alte documentaţii.

Manuale de utilizare